Відзначили 205-у річницю від дня народження Тараса Шевченка

Опубліковано: 12-3-2019

12 березня  в Таращанській дитячій музичній школі відбулася поетично-музична світлиця під назвою «Не поет – бо це занадто мало» до 205-річниці від народження Т.Г.Шевченка.

До святкування  долучились керівництво району та міста, представники структурних підрозділів державної адміністрації, установ та організацій району,  учнівська молодь Таращі, широке коло громадськості.

Під час заходу відзначено велику творчість Шевченка, яка стала духовною основою формування сучасної української нації. І досі Великий Кобзар  закликає своїм словом любити рідний край, брататися сильному зі слабшим, бути справедливим, чесним. Для українців усіх наступних поколінь він став потужним джерелом національної свідомості, символом України.

Відтак  на сцені дитячої музичної школи  для учасників заходу читали уривки творів та співали музичні композиції, говорили про його творчість.

У рамках святкування представники районної та міської влади здійснили покладання квітів до пам'ятника Т.Г.Шевченка.