Відкриття Комунального закладу Таращанської районної ради «Таращанський районний інклюзивно-ресурсний центр»

Опубліковано: 4-12-2018

03 грудня відбулося урочисте відкриття Комунального закладу Таращанської районної ради «Таращанський районний інклюзивно-ресурсний центр». На заході були присутні почесні гості: виконуючий обов'язки голови Таращанської районної державної адміністрації Шостак Ю.В., заступник голови районної ради Степаненко О.С., голова Таращанської міської ради Велієв В.В., начальник відділу освіти і науки Таращанської РДА Якубовська Т.В.

У теплій та дружній атмосфері керівники району поспілкувалися з дітьми з особливими освітніми потребами, їх батьками та спеціалістами центру.

Дітки підготували невеличкий концерт, показали свої таланти та вміння. Гості ознайомилися з роботою центру, сказали напутні слова, висловили найкращі побажання.

Всі присутні були одностайні в думці, що лише разом ми зможемо успішно рости, розвиватися і долати труднощі та виклики.