ВIДКРИТТЯ ЦЕНТРУ МОЛОДIЖНИХ IННОВАЦIЙ

Опубліковано: 22-2-2020

21 лютого в читальному залі Таращанського районного будинку культури з яскравого відкриття розпочалася робота Центру Молодіжних інновацій. Відкриття Центру є фіналом грантового проєкту випускниці курсу «Громадянська освіта для молодіжних працівників» Ірини Удовенко, що реалізується в Таращанському районі за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України спільно з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики, Програмою розвитку ООН в Україні. Адміністратором конкурсу є Неурядова організація «Сучасний формат», яка входить до Мережі хабів України.
В Центрі Молодіжних інновацій можна не лише працювати та долучатися до соціальних та культурних програм, а й відпочивати та знайомитися з новими друзями. Центр – це вільний простір для реалізації творчої молоді, місце для навчань, втілення проєктів, презентацій, майстер – класів, зустрічей, здорового відпочинку, неформальне спілкування за чашкою чаю. Його двері відкриті для усіх, хто прагне саморозвитку.
У відкритті молодіжного простору взяли участь: голова Таращанської районної державної адміністрації Вадим Пасічнюк, в.о. директора Комунального закладу Київської обласної ради «Київського обласного молодіжного центру» Андрій Михайлов , директор Таращанської дитячо-юнацької спортивної школи Сергій Трохименко, помічник депутата Київської обласної ради Миколи Фурдичка Михайло Кривошеєв, спеціаліст Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр» Світлана Назарук та студентська рада Таращанського державного технічного та економіко-правового коледжу.
В рамках цієї події голова районної державної адміністрації Вадим Пасічнюк обговорив з молоддю Таращанщини питання підтримки молодіжних ініціатив в районі та перспективи молодіжної політики.