Відбувся семінар-навчання щодо нової системи фінансування лікарняних листків

Опубліковано: 20-9-2018

20 вересня 2018 року  в залі засідань адміністрації за участю виконуючого обов’язки голови Таращанської райдержадміністрації Юрія Шостака було проведено семінар-навчання у зв’язку із змінами в порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення  застрахованим особам, що вступають в силу з 01 жовтня 2018 року.

Навчання провели головні спеціалісти Білоцерківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Інна Бутенко та Ольга Штика.

Представники Фонду довели до присутніх інформацію, що з метою зменшення ризику затримок у виплаті матеріального забезпечення застрахованим особам та збільшення контролю за дотриманням роботодавцями прав застрахованих осіб, правлінням Фонду соціального страхування України було затверджено Постанову від 19.07.2018 року №12 «Про затвердження порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України» (далі – Порядок). Новий Порядок встановлює механізм взаємодії робочих органів виконавчої дирекції Фонду з роботодавцями для забезпечення застрахованих осіб належними та своєчасними виплатами їм матеріального забезпечення, передбаченого Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 №1105-ХІV. З 01 жовтня 2018 року Порядок вводить в дію нову форму заяви-розрахунку та запроваджує систему оперативного інформування роботодавцями про проведення виплат застрахованим особам шляхом надання до робочих органів Фонду повідомлення про виплату коштів застрахованим особам.

На семінарі були присутні бухгалтери та голови комісій із соціального страхування підприємств, організацій та установ Таращанського району