Відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості та питань юридично-правового характеру

Опубліковано: 28-11-2019

27 листопада в Таращанській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості та питань юридично-правового характеру за участю представників «Таращанського бюро правової допомоги» Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

На заході присутніх було ознайомлено з системою безоплатної правової допомоги; умовами звернення за юридичною допомогою. Метою зустрічі було обговорення та висвітлення актуальних правових питань Під час зустрічі розповсюджено буклети «Я маю право», а також інформаційні матеріали про безоплатну правову допомогу з контактними даними Центрів та Бюро області.