Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Опубліковано: 22-8-2019

22 серпня  під керівництвом виконуючого обов’язки голови Таращанської районної державної адміністрації Юрія Шостака відбулося засідання районної комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій.

На порядку денному розглянули ряд питань, зокрема:

1. Про результати перевірки закладів освіти та підпорядкованих об’єктів Таращанського району в частині забезпечення пожежної та техногенної безпеки в 2019 році.

2. Про результати перевірок сільськогосподарських підприємств Таращанського району щодо виконання заходів пожежної безпеки під час переробки та зберігання нового врожаю та грубих кормів 2019 року.

3. Щодо забезпечення виконання протипожежних заходів та заходів цивільного захисту в комунальному некомерційному підприємстві Таращанської районної ради «Таращанська центральна районна лікарня».

4. Підведення підсумків купального сезону 2019 року по Таращанському району.

По завершенні комісії були прийняті рішення та дані відповідні доручення.