ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОРГКОМІТЕТУ З ПІДГОТОВКИ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Опубліковано: 12-11-2019

Сьогодні, 12 листопада, під керівництвом в. о. голови районної державної адміністрації  Юрія Шостака відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня працівників сільського господарства.

Присутніми розглянуто питання  нагородження, уточнення організаційних та підготовчих питань, визначено відповідальних осіб. Особливий наголос під час засідання було зроблено на відзначенні передовиків сільськогосподарської галузі та вшануванні ветеранів сільського господарства.

Проведення урочистостей заплановано на 15 листопада у Таращанському державному технічному та економіко-правовому коледжі. Початок – о 13.00 год.