Відбулося засідання оргкомітету

Опубліковано: 16-5-2018

16 травня виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Юрій Шостак спільно з  керівником апарату райдержадміністрації Іриною Андрусенко провели засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення районного свята до Дня захисту дітей та заключного фестивалю «Таланти твої, Таращанщино!».

На засіданні були присутні міський голова Валерій Велієв, директор районного Будинку культури Галина Тимошенко, начальник відділу культури, молоді та спорту Роман Бабич, начальник служби у справах дітей та сім'ї райдержадміністрації Лариса Смовж, директор ЦТДЮ «Веселка» Лариса Тупчій, представники громадських організацій та інші члени організаційного комітету.

У ході засідання  було обговорено організаційні моменти щодо проведення вищезазначених заходів. Зокрема, організацію конкурсно-розважальної програми, виступів дитячих колективів, флеш-мобів, майстер-класів, виставок, нагородження талановитих дітей тощо.