Відбулося засідання оргкомітету

Опубліковано: 11-4-2018

Сьогодні, 11 квітня,  керівник апарату райдержадміністрації Ірина Андрусенко провела засідання оргкомітету на якому обговорювалося відзначення одразу трьох дат - 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи, День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У засіданні взяли участь заступник  міського голови Вадим Левицький,   голова районної організації ветеранів Леонід Пелипенко, голова Таращанської районної організації української спілки воїнів – афганців (воїнів – інтернаціоналістів) Валерій Романюк, військовий комісар Таращанського районного військового комісаріату Микола Рибалко, заступник начальника - керівник патрульної поліції Таращанського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Олександр Кучер, головний редактор районної газети «Таращанський край» Дарія Камінська, начальник відділу  культури, молоді та спорту райдержадміністраціх Роман Бабич, директор Таращанського районного Будинку культури Галина Тимошенко, директор Таращанського ЦТДЮ «Веселка» Лариса Тупчій та інші.

Учасники засідання обговорили формат та сценарії проведення заходів, обов’язки різних служб.

За підсумками наради прийнято відповідні рішення та дано ряд доручень.

Наступне засідання оргкомітету заплановано на  четвер, 19 квітня.