Відбулося засідання координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї Таращанської райдержадміністрації

Опубліковано: 17-3-2017

16 березня, в залі засідань Таращанської  райдержадміністрації, під керівництвом в.о. голови Таращанської райдержадміністрації Юрія Шостака, в присутності керівника апарату райдержадміністрації Ірини Андрусенко, начальника служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації Лариси Смовж, за участю керівників організацій, установ району та структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї.
На розгляд членів ради та запрошених були винесені наступні питання:

- про стан вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень дітьми Таращанського району у 2016 році та про організацію роботи щодо попередження суїцидів та нещасних випадків серед дітей району, доповіли інспектор ювенальної превенції сектору превентивної діяльності Таращанського відділення поліції Миронівського відділу  НПУ в Київській області Юлія Лимар та начальник відділу освіти і науки райдержадміністрації Тетяна Якубовська.

- про результати перевірки цільового використання коштів адресної матеріальної допомоги, яка надавалася службою у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, присутніх повідомила директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валентина Паламаренко.

- про стан роботи щодо організації попередження насильства в сім’ї та удосконалення роботи з проходження корекційних програм особами, які вчиняють насильство в сім'ї, інформували присутніх начальник служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації Лариса Смовж, заступник начальника сектору превенції Таращанського відділення Миронівського відділу  НПУ в Київській області Руслан Шимченко, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валентина Паламаренко.

За підсумками Координаційної ради прийнято відповідні рішення.