Відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків

Опубліковано: 6-6-2019

06 червня під керівництвом в.о. голови Таращанської райдержадміністрації Юрія Шостака відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків та інших надходжень, виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
У роботі комісії взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Ірина Андрусенко, заступник начальника управління Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Микола Соколовський, головний державний виконавець Таращанського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області Яна Турлуковська, начальник управління фінансів райдержадміністрації Людмила Возна, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Холмогорова, заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Павло Злочевський.
Під час комiсiï заслухано боржників фізичних осіб – підприємців зі сплати єдиного соціального внеску станом на 01 травня нинішнього року.