Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації

Опубліковано: 26-9-2019

25 вересня під керівництвом виконуючого обов’язки голови Таращанської районної державної адміністрації Юрія Шостака відбулося засідання комісії ТЕБ та НС при райдержадміністрації. На порядку денному розглянули ряд питань, зокрема:

1. Про хід підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Таращанського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

2. Щодо стану готовності захисних споруд цивільного захисту на території Таращанського району.

3. Про погодження переліку потенційно небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки на території Таращанського району на 2020 рік.

4. Про протипожежне водопостачання у м.Тараща та Таращанському районі.

5. Про затвердження заходів щодо посилення протипожежного захисту об’єктів різних форм власності та житлових будинків в осінньо-зимовий період 2019/2020 року.

6.  Про попередження отруєнь грибами населення Таращанського району в 2019 році.

7. Про  виконання рішення Таращанської районної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25.07.2019 року протокол № 8 щодо дотримання операторами ринку харчових продуктів (МАФів) санітарних норм і правил.

По завершенні комісії були прийняті рішення та дані відповідні доручення.