Відбулося засідання комісії з питань раціонального використання та охорони земель у Таращанському районі Київської області

Опубліковано: 11-1-2018

11 січня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Юрія Шостака у Таращанській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань раціонального використання та охорони земель у Таращанському районі Київської області.

На комісії були присутні заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Павло Злочевський, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації Валерія Василенко, начальник Таращанського відділення Білоцерківської ОДПІ Тетяна Діденко, начальник відділ Міжрайонного управління у Ставищенському та Таращанському районах ГУ Держгеокадастру у Київській області Ірина Підберезна, головний спеціаліст з питань регулювання земельних відносин виконавчого апарату Таращанського районної ради Віра Бондаренко,  начальник відділу доходів управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Черкас, начальник сектору привенції Таращанського відділення Миронівського ВП ГУНП у Київській області Тимур Радкевич, в.о. начальника відділу з юридичних питань та  взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Інна Гунченко та інші.

Під час засідання комісією було розглянуто питання  щодо виділення земельної ділянки для обслуговування виробничого приміщення.

За підсумками комісії в.о. голови районної державної адміністрації дано ряд доручень.