​Відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих та осіб з інвалідністю про виплату грошової компенсації

Опубліковано: 9-2-2018

9 лютого керівник апарату Таращанської райдержадміністрації Ірина Андрусенко провела засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих та осіб з інвалідністю про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення. Участь у засіданні також взяли: голова Таращанської районної ради Людмила Урожай, заступник голови Таращанської міської ради Вадим Левицький,  начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Холмогорова, начальник відділу обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Подиман, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Катерина Момотенко, начальник відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Олена Білостоцька, т.в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації Валерія Василенко, головний спеціаліст – державний інспектор управління соціального захисту населення райдержадміністрації Станіслав Вахній, начальник управління фінансів райдержадміністрації Людмила Возна, начальник відділу фінансово-господарської діяльності – головний бухгалтер управління соціального захисту райдержадміністрації Олена Глобенко, голова Таращанської спілки учасників АТО Юрій Пошелюжний, військовий комісар Таращанського РВК Микола Рибалко, начальник служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації Лариса Смовж, замісник голови громадської організації «Спілка воїнів АТО Таращанщини» Роман Шкляренко.

На засіданні було розглянуто 3 звернення про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

Комісією було прийнято позитивне рішення щодо даних звернень.