ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Опубліковано: 28-6-2019

27 червня виконуючий обов’язки голови Таращанської районної державної адміністрації Юрій Шостак провів чергове засідання колегії райдержадміністрації.  У роботі колегії взяли участь керівник апарату райдержадмінісстрації Ірина Андрусенко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальні працівники апарату райдержадміністрації, керівники окремих організацій та установ району, міський і сільські голови.

Про підсумки проведення в Таращанському районі призову громадян України на строкову військову службу в квітні–червні  2019 року  проінформував Микола Рибалко, військовий комісар Таращанського районного військового комісаріату.

Про підготовку до проведення позачергових виборів до Верховної Ради України  21.07.2019 року проінформувала Лідія Ткач,  начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату, вона  зазначила, що  постановою Центральної виборчої комісії № 919 від 31 травня 2019 року було утворено окружну виборчу комісію 92 одномандатного виборчого округу в складі 18 членів. До 5 липня мають бути створені дільничні виборчі комісії звичайних виборчих дільниць, що діють на постійній основі. Законом України “Про вибори народних депутатів України” передбачено можливість тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси. Для цього виборцю необхідно особисто звернутися до відділу ведення ДРВ за місцем реєстрації або за місцем перебування виборця в день виборів, з відповідною заявою та оригіналом паспорта. Вимогу щодо додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни, скасовано. Такі заяви приймаються до 15 липня включно.  Якщо змінене місце голосування знаходиться поза межами одномандатного виборчого округу, до якого виборець відноситься за своєю виборчою адресою, то такий виборець отримає лише бюлетень для голосування у загальнодержавному виборчому окрузі. Кожен виборець має змогу перевірити наявність і достовірність своїх персональних даних в Реєстрі, звернувшись особисто до відділу ведення чи скориставшись сервісом “Особистий кабінет виборця” на сайті ДРВ. Якщо виборець виявив, що він не включений до Реєстру, чи невідповідність у своїх персональних даних, він може звернутися з відповідною заявою до органу ведення Реєстру за своєю виборчою адресою, до відповідної дільничної виборчої комісії або до суду. Для зручності виборців відділ ведення ДРВ працює з 01 червня до 21 липня без вихідних (крім 17 та 28 червня).

Про підготовку та відзначення у Таращанському районі 23-ї річниці Конституції України та Дня молоді проінформував Роман Бабич, начальник відділу культури, молоді та спорту адміністрації, він зазначив, що з метою належного відзначення у районі вищевказаних заходів заплановано проведення  районного шахового турніру, спортивно-масових та молодіжних заходів, книжкових виставк, правових читань, читацьких естафет тощо.

Крім того,  28 червня о 10.00 год. на площі Незалежності біля Таращанського районного Будинку культури відбудуться урочисті заходи до Дня Конституції України. Також  відбудеться святковий концерт. Початок - о 19.30 год.

По всіх питаннях, що були розглянуті на засіданні, прийнято відповідні рішення.