Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Опубліковано: 28-2-2020

27 лютого  відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації під керівництвом голови Таращанської районної державної адміністрації Вадима Пасічнюка за участю голови районної ради Людмили Урожай, сільських голів, керівників установ та організацій району, начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, засобів масової інформації.

Згідно порядку денного колегії тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Таращанського районного військового комісаріату Олег Назаренко проінформував присутніх про організацію та проведення в Таращанському районі призову громадян України на строкову військову службу у квітні-червні 2020 року. Він підвів підсумки  осіннього призову 2019 року, а також ознайомив з організацією проведення майбутньої призовної кампанії з 01 квітня по 30 червня 2020 року. Звернувся  до сільких голів з проханням вчасно та якісно провести оповіщення призовників про їх явку для проходження медичної  комісії.

Наступним розглянули  питання  про підсумки роботи Центру надання адміністративних послуг Таращанської райдержадміністрації за 2019 рік. Начальник відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації Олена Новікова, повідомила, що за січень-грудень 2019 року кількість наданих адміністративних послуг через ЦНАП становить - 8085. З переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП є 22 платні послуги, адміністративні збори (кошти) за які зараховуються до районного та державного бюджету. Cума коштів, які зараховані за надання адміністративних послуг через ЦНАП за січень-грудень 2019 року становить 723841,61 грн.

Насамкінець з доповіддю про реформу закладу охорони здоров’я, що надає спеціалізовану медичну допомогу в Таращанському районі виступив директор КНП ТРР «Таращанська центральна районна лікарня» Вадим Назарина. Він детально поінформував присутніх  про ключові умови, які потрібно виконати медзакладам до початку процесу укладання договорів з Національною службою здоров’я; як працюватимуть заклади охорони здоров’я у 2020 році за договором з НСЗУ; з якими пакетами про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій КНП ТРР «Таращанська ЦРЛ» оголосила намір про укладання договорів  та ознайомив з діяльністю медичного закладу в новій фінансові реальності.

Розглядаючи кожне питання, голова районної державної адміністрації Вадим Пасічнюк та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.  З кожного питання прийняті рішення.