ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Опубліковано: 15-8-2019

15 серпня відбулося засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Юрія Шостака. На засіданні колегії були присутні члени колегії, заступник голови районної ради Олег Степаненко, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Андрусенко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальні працівники апарату райдержадміністрації, керівники окремих організацій та установ району, голови міськсільвиконкомів.
Перед початком засідання колегії Юрій Шостак вручив Подяку Центральної виборчої комісії начальнику відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Таращанської райдержадміністрації Лідії Ткач.
Під час колегії були розглянуті наступні питання:
1.Про хід підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Таращанського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року.
2.Про підготовку навчальних закладів Таращанського району до 2019/2020 навчального року.
3.Про виконання районного бюджету Таращанського району за І півріччя 2019 року.
Про хід підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Таращанського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року проінформувала Олена Білостоцька, начальник відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства адміністрації, вона зазначила, що в районі впродовж 3-х місяців ведеться робота по підготовці об’єктів господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Таращанського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року. Старт початку підготовчих робіт був даний розпорядженням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації від 11.05.2019 року № 91 «Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Таращанського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року». Стан підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року знаходиться на постійному контролі райдержадміністрації. Керівники підприємств, установ, організацій забезпечують виконання планових показників з комплексної підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року відповідно до затверджених графіків, терміни яких синхронізовані з термінами Плану заходів, затвердженого розпорядженням райдержадміністрації. 
Про підготовку навчальних закладів Таращанського району до 2019/2020 навчального року проінформувала Тетяна Якубовська, начальник відділу освіти і науки адміністрації, вона зазначила, що відповідно до списків дітей шкільного віку, у загальноосвітніх навчальних закладах району у 2019/2020 навчальному році (за перспективною мережею) будуть навчатися 2896 учнів. 
У приміщеннях дошкільних навчальних закладів здійснюються поточні косметичні ремонти. Протягом серпня проводиться робота по організації обліку дітей та підлітків шкільного віку, що проживають на території району щодо повного охоплення їх різними формами навчання. Проаналізовано перспективну мережу класів та учнів у школах району. Проводиться організований набір учнів до 1-х та 10-х класів. Забезпечується раціональне комплектування всіх класів загальноосвітніх навчальних закладів.Забезпеченість підручниками 1-3, 6, 9-11 класів становить 100%. 
Дирекцією Центру дитячої та юнацької творчості, Дитячо-юнацької спортивної школи здійснюється комплектація навчальних груп, спортивних секцій, гуртків, студій та творчих об’єднань. 
Відповідно до графіка працівники освітніх закладів з 03.07.19 проходять медичні огляди.
Відділом освіти, керівниками дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів вживаються заходи щодо організації безпечного, регулярного і безоплатного перевезення учнів, дітей та педагогічних працівників дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості до місця навчання, роботи і додому. Питання перевезення учнів до місць навчання і додому на постійному контролі у відділі освіти. 
У закладах освіти в 23 навчальних закладах буде організовано харчування дітей 1-4х класів та статусних дітей за кошти місцевого бюджету. 
Розпочато роботу по заготівлі дров та вугілля для існуючих котелень на альтернативному паливі. Проводяться ремонти класних кімнат першокласників та закупівля парт та стільців, дидактичних матеріалів.Проводяться благоустрої територій, спортивних майданчиків, футбольних полів. Забезпечено архітектурну доступність приміщень навчальних закладів для дітей з особливими освітніми потребами.
Про виконання районного бюджету Таращанського району за І півріччя 2019 року проінформувала Тетяна Бубенко в.о. начальника управління фінансів адміністрації.
По всіх питаннях, що були розглянуті на засіданні, прийнято відповідні рішення.