Проведена нарада-семінар з опікунами

Опубліковано: 2-11-2018

01 листопада 2018 року керівник апарату Таращанської районної державної адміністрації Ірина Андрусенко провела нараду-семінар з опікунами/піклувальниками.

На порядок денний були винесені питання щодо соціально-правового захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, питання надання субсидій сім’ям з дітьми, питання про супроводження опікунських сімей. Крім того, були підведені підсумки оздоровлення та відпочинку дітей даної категорії в 2018 році, обговорювались проблемні питання, які виникали протягом оздоровчого періоду.

Катерина Помилуйко  ознайомила присутніх з основними змінами у законодавстві щодо соціально-правового захисту підопічних, порядком ведення особових справ дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Опікунів/піклувальників, які були присутні на семінарі, ознайомлено з порядком надання та призначення субсидій та пільг.

Перед присутніми виступила в.о. директор центру соціальних служб Людмила Шкарівська, яка звернула увагу опікунів/піклувальників про соціальне супроводження даних категорій сімей, найгостріші проблеми та питання, які виникають при вихованні дітей, та про можливість обговорення існуючих проблем через грипи взаємопідтримки.

Наталія Ступка підвела  підсумки цьогорічної оздоровлюючої кампанії дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Лариса Смовж  начальник служби у справах дітей та сім’ї наголосила присутнім на необхідності виконання своїх обов’язків по вихованню дітей, їхньому утриманні, здійсненні періодичних медичних оглядів, організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Керівник апарату Ірина Андрусенко висловила слова вдячності на адресу опікунів/піклувальників за їхню сумлінну працю, за вагомий вклад у виховання дітей.