ВІДБУЛИСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ

Опубліковано: 26-2-2020

26 лютого у селах Салиха та Крива Таращанського району відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку за участю голови Таращанської районної державної адміністрації Вадима Пасічнюка, начальника Таращанського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Петра Барковського, начальника сектору превенції Таращанського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Тимура Радкевича, працівників райдержадміністрації, сільських голів та жителів відповідних населених пунктів.

Під час проведення громадських слухань начальник сектору превенції Таращанського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області доповів присутнім про стан правопорядку та злочинності на території сільських рад та відповів на їхні запитання.

Учасники слухань активно обговорювали питання забезпечення законності, охорони своїх прав, свобод та інтересів.

У ході проведення громадських слухань проведено анонімне анкетування з питань стану правопорядку та надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції.