Відбулася робоча зустріч виконуючого обов'язки голови райдержадміністрації

Опубліковано: 6-8-2018

06 серпня відбулася робоча зустріч виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Юрія Шостака із заступником начальника управління Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Миколою Соколовським та начальником Таращанського відділення обслуговування громадян Білоцерківського об’єднаного управління ПФУ у Київській області Іриною Степаненко.

Також на зустрічі була присутня виконуюча обов’язки ПСК «Таращанський ринок» КРССК Тетяна Коняхіна.

Під час зустрічі обговорено питання співпраці щодо інформування підприємців, які здійснюють свою діяльність на території ринку про необхідність сплати та погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску.