Відбулася робоча зустріч в приміщенні Таращанської районної філії Київського обласного центру зайнятості

Опубліковано: 17-10-2019

На протязі тривалого часу Таращанська районна філія Київського обласного центру зайнятості тісно співпрацює з Приватним акціонерним товариством «Білоцерківський консервний завод». Дане підприємство займається переробкою та консервуванням овочів та фруктів.

Упродовж 2019 року на підприємстві створювалися робочі місця, частина з яких укомплектована особами, які перебувають у районній службі зайнятості з пошуку роботи, проводилися стажування на виробництві.

Так, з початку року тут працевлаштовано 54 особи із числа безробітних, 9 осіб проходили стажування на підприємстві за професією «Оператор лінії у виробництві харчової продукції».

Наразі на ПРАТ ««Білоцерківський консервний завод» за направленням Таращанської районної філії працює 48 осіб. Також заявлено 6 актуальних пропозиції на тимчасові роботи.