Вiдбулася районна патрiотична акцiя «Заповiти героям»

Опубліковано: 22-2-2020

21 лютого за ініціативи Таращанського районного учнівського товариства «Співдружність» в знак пам’яті перед величним подвигом усіх загиблих патріотів за вільну і соборну Україну, за тих, хто віддав життя за утвердження людяності на Землі відбулась районна патріотична акція «Заповіти героїв».

Участь у заході взяв голова Таращанської районної державної адміністрації Вадим Пасічнюк, начальник відділу освіти і науки райдержадміністрації Тетяна Якубовська, учні та педагоги освітніх закладів Таращанського району.

Зі сцени звучали літературні композиції та пісні присвячені патріотам України. Всі присутні з шаною схилили голови за тих, хто не повернувся до рідного дому, хлопців, що стали «Небесною Сотнею», за тих, які полягли у зоні АТО, за тих, хто не побачить більше синього неба та золотавих степів, кого рідна мати і батько більше не зможуть побачити, тих кого не обнімуть донька чи син, не поцілує дружина, кохана дівчина, не приголубить мати…

А на завершення всього дійства зі сцени прозвучали слова:

Народе мій, пишаюся тобою:

Моя душа – частинка твого «Я».

Є нація! Хай знають всі у світі:

Ми є! Народ піднявся із колін!

І переможно сонце правди світить,

Співає гордо наш Державний Гімн!

Так, з великою гордістю за свій народ вихованці народного фольклорного ансамблю «Вишиванка» та всі учасники акції виконали Державний Гімн України!

/>