Нарада щодо впровадження енергоефективної політики в Київській області

Опубліковано: 12-4-2017

Одним із питань розгляду наради, яку 12 квітня за участю представників освіти, медицини, культури, міського та сільських голів провів в.о. голови райдержадміністрації Юрій Шостак, стало питання впровадження енергоефективної політики в Київській області.

Директором ВП «Київського обласного експертного центру енергоефективності» ДП «Київоблбудінвест» Київської облдержадміністрації Синецькою Людмилою надано аналіз, щодо питомих втрат теплової енергії та питомих втрат коштів на потреби опалення об”єктів бюджетної сфери району. Даний аналіз проведений на підставі попередньо наданих даних Таращанською райдержадміністрацією по споживанню електроенергії, газу, твердого палива тощо за останні 3 роки.

Крім того, Людмилою Русланівною увагу присутніх акцентовано на необхідності проведення енергоаудитів об’єктів, визначення першочергових заходів з енергозбереження, пошуку джерел фінансування, розроблення районної програми з  енергозбереження, створення системи енергоменеджменту, підготовлення та навчання фахівців , запуск моніторингу енергоспоживвання.