Відбулась відкрита першість Таращанської ДЮСШ з футзалу серед юнаків 2007-2008 р.н.

Опубліковано: 12-3-2018

10 березня в спортивному залі Таращанського Державного технічного та економіко-правового коледжу відбулась відкрита першість Таращанської ДЮСШ з футзалу серед юнаків 2007-2008 р.н., присвячена 95-ї річниці утворення Таращанського району. До учасників змагань перед початком турніру із привітаннями звернулися виконуючий обов'язки голови Таращанської райдержадміністрації Юрій Шостак та директор Таращанської дитячо-юнацької спортивної школи Сергій ТрохименкоУчасть у змаганях взяли ДЮСШ Кагарлицького району (2 команди), ДЮСШ Богуславського району, ФК "Любомир" смт. Ставище та Таращанська ДЮСШ (2 команди). Данний захід проходив за підтримки заступника голови Київської обласної ради Миколи Анатолійовича Стариченка.
За підсумками змагань місця розподілились наступним чином:
1 місце - ДЮСШ-1 Кагарлицького р-н;
2 місце - ДЮСШ-2 Кагарлицького р-н;
3 місце - ФК "Любомир" смт Ставище;
4 місце - ДЮСШ Богуславського р-н;
5 місце - Таращанська ДЮСШ-1;
6 місце - Таращанська ДЮСШ-2.