Відбулась робоча нарада з питань погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску

Опубліковано: 8-10-2018

04 жовтня 2018 року під головуванням начальника Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Павла Козирєва відбулась робоча нарада з питань погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску за участю голови комісії з припинення Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Костянтина Будка та заступника начальника фінансово-економічного відділу Наталії Кізілової, начальників Білоцерківського,  Рокитнянського та Таращанського районних відділів ДВС та Білоцерківського міського відділу ДВС.

Особливу увагу учасники наради приділили стану виконання виконавчих проваджень по ЄСВ та звірці залишків виконавчих документів. Обговорили спільні заходи щодо погашення заборгованості зі сплати ЄСВ в розрізі платників та, зокрема, погашення боргу фізичними особами – підприємцями.