Відбулась підготовка до командно-штабних навчань

Опубліковано: 10-10-2018

9 жовтня в залі засідань адміністрації   відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Київської області на 2018 рік фахівцями Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Київській області (далі - Центр) надано методичну допомогу  посередникам та керівникам сил цивільного захисту Таращанського району, які залучаються до проведення командно-штабних навчань.

Навчання провели методист Центру Микола Пильник та майстер виробничих навчань Центру Олександр Дерека.

На заході були присутні виконуючий обов’язки голови Таращанської райдержадміністрації Юрій Шостак, начальник відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та  житлово-комунального господарства Олена Білостоцька, керівники інших структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та закладів району.

Під час занять розглянуто основні вимоги та вузлові моменти в організації та проведенні командно-штабних навчань.