Відбулась перша установча сесія Таращанської міськради

Опубліковано: 24-11-2020

24 листопада голова Таращанської районної державної адміністрації Вадим Пасічнюк взяв участь у роботі першої установчої сесії Таращанської  міської ради VIIІ скликання.

Сесія скликана відповідно до Постанови Таращанської міської територіальної виборчої комісії від 9 листопада.

Наталія Ремньова, голова територіальної виборчої комісії,  оголосила присутнім підсумки виборів міського голови та депутатів міської ради. За результатами виборів 25 жовтня 2020 року Таращанським міським головою обрано Михайла Кривошеєва. Представляти інтереси мешканців в Таращанській об’єднаній громаді будуть 26 депутатів.

В свою чергу, Михайло Кривошеєв подякував виборцям за виявлену довіру і закликав всіх обраних депутатів до єднання задля спільної роботи на користь громади та зачитав присягу голови.

На установчій сесії Таращанської міської ради присутні розглянули ряд питань порядку денного. Було обрано секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючу справами виконавчого комітету та кількісний склад виконавчого комітету Таращанської міської ради.

Голова Таращанської районної державної адміністрації Вадим Пасічнюк бажає новопризначеному голові та  новообраному складу міськради плідної та успішної праці на благо Таращанської  громади.