Відбулась нарада з питань реалізації реформи первинної медичної допомоги

Опубліковано: 3-8-2018

03 серпня у приміщенні Таращанської районної державної адміністрації відбулась робоча зустріч з питань реалізації реформи первинної медичної допомоги у районі за участю заступника голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслава Кучера, виконуючого обов’язки голови Таращанської районної державної адміністрації Юрія Шостака, виконуючого обов’язки голови Таращанської районної ради Олега Степаненка та головного лікаря КЗ ТРР «Таращанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Петра Антонця. 

В’ячеслав Кучер поінформував присутніх про темпи проведення реформи у Київській області. Заступник голови Київської обласної державної адміністрації зазначив, що етап медичної реформи, який стартував в Україні з липня, передбачає фінансування медичних закладів за принципом «гроші йдуть за пацієнтом», тобто фінансування медичних закладів залежить від кількості пацієнтів, які підписали декларації із лікарями. 

В’ячеслав Анатолійович наголосив також на проведенні інформаційних заходів серед населення щодо роз’яснення основних положень медичної реформи.

В свою чергу, головний лікар КЗ ТРР «Таращанський центр первинної медико-санітарної допомоги»Петро Антонець  ознайомив присутніх із станом справ на сьогодні, що стосуються впровадження медичної реформи в районі, та висловив бажання заступнику голови Київської обласної державної адміністрації посприяти у вирішенні питання щодо виділення коштів  на реконструкцію «Центральної амбулаторії загальної практики -  сімейної медицини». 

На нараді були присутні депутати районної ради, керівники установ та організацій району.