Відбулась нарада щодо призову на строкову військову службу

Опубліковано: 5-9-2017

1 жовтня стартує черговий осінній призов громадян на строкову військову службу в Збройні Сили України.

Тож, 5 вересня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Юрія Шостака проведено робочу нараду за участю керівника апарату райдержадміністрації Ірини Андрусенко, військового комісара Таращанського районного військового комісаріату Миколи Рибалка, начальника Таращанського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Сергія Проценка, головного спеціаліста з оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Миколи Пильгуна, співробітника Таращанського МРВ ГУ СБУ в м.Києві та Київській області Артура Пахомова щодо  організації та проведення у Таращанському районі призову громадян України на строкову військову службу у жовтні – листопаді 2017 року.

В ході наради Юрій Шостак наголосив на тому, що потрібна максимальна зосередженість на поставлених завданнях, тісна взаємодія між військовим комісаріатом, головами місьсільвиконкомів та правоохоронними органами.  Він також  звернув особливу увагу на якісному здійсненні оповіщення призовників щодо прибуття їх до районного військового комісаріату.

Військовий комісар Таращанського районного військового комісаріату Микола Рибалко окреслив першочергові завдання. Також він зазначив, що працівники військкомату розіслали повістки призовникам. Проте, наразі районний військовий комісар констатував низьку явку призовників. Як зазначив Микола Васильович, не всі розуміють важливість виконання конституційного обов’язку перед Батьківщиною.

Учасники наради обговорили усі проблемні питання та визначили шляхи їх вирішення.