Важлива інформація!

Опубліковано: 16-3-2020

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

В ТАРАЩАНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ТИМЧАСОВО СКАСОВУЄТЬСЯ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН!

На виконання пункту 19 протоколу № 2 від 10.03.2020 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19» скасовується до особливого розпорядження проведення працівниками Таращанської районної державної адміністрації особистих прийомів громадян.

Громадянам, які мають бажання звернутися до Таращанської районної державної адміністрації, прохання звертатися письмово за поштовою адресою: вул. Героїв Чорнобиля, 1, м. Тараща, Київська область, 09501, електронна адреса: urid@tarashcha-rda.gov.ua або за наступним номером телефону:­­­ (04566) 5-20-32.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.