ВАУЧЕРИ «45+» – Один із шляхів підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці

Опубліковано: 11-3-2020

Звернувшись у службу зайнятості, громадяни старше 45 років, страховий стаж яких складає не менше як 15 років, мають професійно-технічну або вищу освіту, можуть безкоштовно отримати ваучер, який дає право особі отримати документ встановленого зразка, що дає право на підготовку, на наступному кваліфікаційному рівні, перепідготовку, спеціалізацію та підвищення кваліфікації у навчальних закладах України.

Іншими словами, можуть одержати нову спеціальність за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Для деяких категорій громадян є спрощені умови для безкоштовного отримання ваучера, а саме: Осіб, звільнених з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), учасників АТО з числа інвалідів, внутрішньо переміщених осіб. Ваучер відкриває перед громадянами передпенсійного віку ширші можливості для працевлаштування, дає можливість бути більш конкурентоспроможними та затребуваними на ринку праці.

За додатковою інформацією звертатися у Таращанську районну філію Київського обласного центру зайнятості.(те.04566-5-19-53)