ВАСИЛЬ ВОЛОДIН З РОБОЧИМ ВIЗИТОМ ВIДВIДАВ ТАРАЩАНЩИНУ

Опубліковано: 8-8-2020

Сьогодні, 7 серпня, голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін з робочим візитом відвідав Таращанський район. В зустрічі з громадою також взяли участь начальник Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області Олег Головаш, начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов, заступник прокурора Київської області Юрій Ясеницький. Були присутні заступники голови Київської ОДА та начальники департаментів, сільські голови району, керівники територіальних підрозділів, підприємств, установ, організацій, мешканці району. Зустрічав гостей голова Таращанської районноï державноï адміністрації Вадим Пасічнюк.
Питання, що обговорили з населенням району, стосувалися оновлення інфраструктури, доріг, ремонту водопровідних мереж, фінансування освітньої галузі. На звернення освітян голова облдержадміністрації запевнив, що кошти вчителям знайдуть: «Педагог - надзвичайно відповідальна і творча професія, вона потребує натхнення. Будемо знаходити ресурси для вирішення питання виплати зарплат».
Звернення, які потребують додаткового опрацювання, голова КОДА та керівники силових структур взяли під особистий контроль, щоб вирішити їх якнайшвидше.