Вадим Пасічнюк відвідав агроформування району

Опубліковано: 24-6-2020

На днях голова райдержадміністрації Вадим Пасічнюк з робочим візитом відвідав агроформування району: СТОВ «Плосківське» (керівник Віталій Орловський), ТОВ Агрофірма «Ріжки» (керівник Михайло Шевель), ТОВ «Ківшовата Агро» (керівник Людмила Мартинюк), ТОВ «АІС» ( керівник Сергій Залуцький), ФГ «Тетяна» ( керівник Василь Могилко), ТОВ «Агросленд» (керівник Олег Прокопенко).

В ході візиту із аграріями обговорено окремі питання агропромислового розвитку району, зокрема залучення інвестицій, перспективи розвитку господарств, проблемні питання діяльності, шляхи їх вирішення та інші.

Вадим Олександрович позитивно оцінив напрацювання господарств, які протягом останніх років нарощують свої потужності, крок за кроком розвиваються та зазначив, що влада району зацікавлена у їх розвитку, адже це забезпечує сталий соціально-економічний розвиток території – створення нових робочих місць, збільшення доходів до місцевого бюджету, підвищення інвестиційної привабливості району та міста.

У розмові з аграріями піднімалось також питання децентралізації та створення об’єднаних територіальних громад.