В Таращі обирали майбутнє

Опубліковано: 11-11-2019

8 листопада 2019 року у приміщенні Таращанського державного технічного та економіко-правового колледжу пройшов районний етап обласного профорієнтаційного загально-мотиваційного заходу серед учнівських команд Таращанського району «Обери майбутнє!». Захід відбувся за підтримки Таращанської районної філії Київського обласного центру зайнятості, відділу освіти і науки Таращанської районної державної адміністрації, Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка».

На традиційне свято професій, дитячих талантів, кмітливості та винахідливості прибуло 9 команд: «В десяточку» Таращанського академічного ліцею «Ерудит», «Спалах» Таращанського академічного ліцею «Успіх», «Ківшоватський формат» Ківшоватського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», «Бемс» Великоберезянської ЗОШ І-ІІІ ст. , «Без паніки» Володимирівської ЗОШ І-ІІІ ст., «Говорять Лісовичі» Лісовицької ЗОШ І-ІІІ ст., «VIP Калинове» Калиновецької ЗОШ І-ІІІ ст., «Скубенти» Лучанської ЗОШ І-ІІІ ст., «Мармеладки» Северинівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».

Змагання складались із трьох конкурсів: «Візитівка», «Конкурс капітанів», «Музичний конкурс», в яких команди розкрили свою індивідуальність,  прорекламували професії актуальні на ринку праці, продемонстрували свої музичні таланти. Переможцем цьогорічного конкурсу стала команда «В десяточку» Таращанського академічного ліцею «Ерудит». ІІ місце посіла команда  «Спалах» Таращанського академічного ліцею «Успіх», а ІІІ місце - команда «Бемс» Великоберезянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Всі команди-учасниці нагороджені грамотами Таращанської районної філії Київського обласного центру зайнятості за активну участь у профорієнтаційному загально-мотиваційному заході.