В Таращанському районі було проведено спеціальне об’єктове тренування

Опубліковано: 8-11-2018

8 листопада  в Таращанському районі було проведено спеціальне об’єктове тренування на ТОВ «Торговий дім «Будком» на тему: «Дії персоналу на випадок надзвичайної ситуації на підприємстві». Під час тренування було відпрацьовано оповіщення начальницького складу, дії працівників до прибуття рятувальних підрозділів та ліквідація даної ситуації.  Після проведення тренування працівникам було проведено інструктаж з правил пожежної безпеки та дії під час виявлення вибухонебезпечних придметів. Також працівники Таращанського РС нагадали як правильно користуватися первинними засобами пожежогасіння. Загалом тренування пройшло на високому рівні, дякуючи керівникам та персоналу підприємства, які віднеслися серйозно до покладених на них задач.