В рамках програми “Активні громадяни”

Опубліковано: 18-4-2019

На запрошення відділу культури, молоді та спорту 16–17 квітня 2019 року в місті Тараща, на базі читального залу ЦРБ, відбувся  локальний тренінг проекту Active Citizens за програмою British Council.  Впродовж двох днів бібліотекарі, працівники освіти та культури, держслужбовці міста та сіл нашого району  отримували теоретичні та практичні навички  в рамках програми “Активні громадяни” – програми Британської Ради для громади в галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку,  який  реалізується більше ніж у 54 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії, Північної та Південної Америки. Основна мета проекту  -  сформувати та розвинути особисті якості, необхідні для продуктивних громадських змін, отримати ефективні практичні інструменти для роботи з громадою, навчитися писати власні проекти локальної соціальної дії та отримати можливість взяти участь у конкурсі міні-грантів у рамках програми «Активні громадяни» Британської Ради та 15 000 грн. на втілення свого проекту соціальної дії. Сертиікований фасилітатор проекту Active Citizens за програмою British Council   Світлана Назарук – спеціаліст Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр», який є офіційним партнером Британської Ради в Україні, ознайомила учасників тренінгу з новими методиками навчання поза системою освіти, надала практичну допомогу  у формування навиків проектонаписання та навичок командної взаємодії. Спеціаліст центру Олена Остапчук допомогла розібратися в фінансовій частині написання аплікаційної форми проекту.

Випускники, що пройшли тренінг, отримали сертифікат міжнародного зразка, що надає  можливість писати та подавати на  конкурс власні міні-гранти в рамках програми та продовжити навчання на всеукраїнських семінарах і тренінгах Британської Ради.