В КЗ ТРР "Таращанський ЦПМСД" проведено спеціальне об’єктове та протипожежне тренування

Опубліковано: 12-4-2018

11 квітня 2018 року в КЗ ТРР "Таращанський ЦПМСД", було проведено спеціальне об’єктове та протипожежне тренування, де практично відпрацьовано порядок дій обслуговуючого персоналу, по гасінню пожежі та евакуації пацієнтів.

Керівником комплексного об’єктового тренування був головний лікар "Таращанського ЦПМСД", який відповідно наказу та розробленого плану комплексного об’єктового тренування провів протипожежний інструктаж працівників, а також практичне відпрацювання теми: «Дії персоналу при виникненні надзвичайних ситуацій. Протипожежна безпека. Запобігання загибелі людей у лікувально-профілактичних закладах». Обслуговуючий персонал отримав ввідну про загорання в електрощитовій в приміщенні поліклініки. Після отримання ввідної черговий лікар та медперсонал відпрацювали алгоритми дій під час пожежі, повідомили приймальне відділення, організували евакуацію хворих через евакуаційний вихід. Також було відпрацьовано питання користування вогнегасниками медперсоналом та порядок дій чергової медсестри приймального відділення. В цілому комплексне об’єктове тренування було проведено на загальну оцінку добре, по можливості недоліки виявлені в діях персоналу усувалися в ході тренувань, але також існують питання які потребують фінансування для їх вирішення.

Працівниками Таращанського РС ГУ ДСНС України у Київській області надавалася допомога при визначенні готовності об’єкта до проведення даного комплексного тренування, а також проводився безпосередній контроль якості його проведення.