УВАГА! ЦНАП ТАРАЩАНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПОСИЛЮЄ ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ

Опубліковано: 16-3-2020

Для зниження ризику інфікування та попередження розповсюдження гострої респіраторної інфекції спричиненої коронавірусом COVID-19 та в зв’язку з введеним відповідно до Постанови Уряду «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» КАРАНТИНОМ з 17.03.2020 року та до скасування обмежувальних заходів тимчасово обмежується особистий прийом громадян.
Рекомендуємо громадянам подавати звернення засобами телекомунікаційного зв’язку 0(4566)5-20-86 та заяви на отримання адміністративних послуг електронною поштою cnap_tara@ukr.net відповідно до чинного законодавства.
Звертаємо особливу увагу, з 17.03.2020 прийом суб’єктів звернення тільки за наявності у відвідувачів медичних масок або інших засобів індивідуального захисту.
Просимо з розумінням поставитися до цих заходів, зумовлених виключно необхідністю збереження життя та здоров’я мешканців.

Бережіть себе та рідних!