Увага!!!

Опубліковано: 10-1-2019

Шановні керівники підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності, з чисельністю штатних працівників ВІД 8 ОСІБ, які зареєстровані у Таращанському районі.

Відповідно до Наказу Міністерства соціальної політки України від 23.11.2018р. №1763 «Про затвердження Змін до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню», який набрав чинності з 08.01.2019 року, Вам необхідно подати до Таращанської районної філії Київського обласного центру зайнятості на оновленому бланку звіт, а саме – «Інформація про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2018 рік» в термін до 25 січня 2019 року.

За більш детальною інформацією звертатися

до Таращанської РФ КОЦЗ (04566)-5-11-56.

Провідний фахівець з питань зайнятості

Віталій Лобоцький