Успіх «Вишиванки»

Опубліковано: 6-11-2018

З 29 жовтня  по  3 листопада у польському гірському містечку Wysowa - Zdroj  проходив Міжнародний Польсько - Український молодіжний фестиваль «Талановиті діти України», присвячений   100-річчю Незалежності Польші. У Фестивалі брали участь вихованці народного фольклорного ансамблю «Вишиванка» Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка».  З ними разом представляти свою творчість талановиті українці з Хмельниччини, Рівненщини, Львівщини, Києва, Запоріжжя.

Для всіх його учасників фестивальні  дні  були наповнені цікавими подіями: виступами в школах міст і сіл Польщі, екскурсіями. Всі діти  гарно провели час в польських Татрах, насолоджувались екскурсіями наближеними містечками з унікальними церквами, замками, поїздкою до Словацького курортного містечка Бардіїв, де зачаровувались його замком та казковими будиночками, весело розважались у СПА комплексі.

А додому вихованці народного фольклорного ансамблю «Вишиванка» Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка»  повернулись з найвищими нагородами - І місце народний фольклорний ансамбль «Вишиванка»  і Гран-Прі фестивалю - Іоанна Деревянчук.