До Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

Опубліковано: 6-9-2019

Напередодні Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України заступник голови Таращанської районної ради Олег Степаненко та  заступник міського голови м.Тараща Вадим Левицький привітали працівників Таращанського відділення ПАТ «Київоблгаз» з їх професійним святом.

За сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків, багаторічну сумлінну працю, відповідальність та з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Грамотами Таращанської райдержадміністрації та Таращанської райради  нагороджені кращі працівники відділення.

Також колег з професійним святом привітав та вручив відзнаки  в.о.начальника Таращанського відділення ПАТ «Київоблгаз» Вадим Ткаченко.

Зазначимо, День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості відзначається в Україні щорічно у другу неділю вересня. Цього року свято відзначають 8 вересня.