Урочисті збори, присвячені Дню місцевого самоврядування

Опубліковано: 7-12-2017

Урочисті збори, присвячені Дню місцевого самоврядування, який в нашій державі відзначається 7 грудня, відбулися в залі засідань Таращанської райдержадміністрації.

В них узяли участь керівники району, працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів. Побажання наполегливості, мужності і нових здобутків у нелегкій і відповідальній праці на теренах місцевого самоврядування висловили в.о. голови райдержадміністрації Юрій Шостак та голова районної ради Людмила Урожай.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, активну життєву позицію, значний внесок у розвиток територіальних громад району та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації Юрій Шостак спільно з головою Таращанського райкому профспілки працівників державних установ Іриною Андрусенко відзначили грамотами найкращих самоврядців району.

До привітань приєдналася і помічник народного депутата України В.І.Гудзенка – Людмила Веряскіна та вручила представникам органів місцевого самоврядування Почесні грамоти  та грошові винагороди.