У ТАРАЩІ ВШАНУВАЛИ ПОЛЕГЛИХ ЗА БАТЬКІВЩИНУ ПРИКОРДОННИКІВ

Опубліковано: 11-7-2019

Сьогодні, 11 липня, – сумна дата в новітній історії нашої держави: п'яті роковини трагедії під Зеленопіллям.
Тієї кривавої п’ятниці 2014-го російська артилерія з реактивних систем залпового вогню «Град» завдала потужного удару по позиціях українських військових. Тоді під вогнем ворога Україна втратила 36 захисників. Це було перше масове застосування регулярних військ РФ проти Збройних сил України.
Серед загиблих Героїв, які ціною власного життя боронили рубежі нашої країни, були прикордонники: генерал-майор Ігор Момот, старший сержант Анатолій Луцко, сержанти Василь Поляков та Олег Глущак, солдати Вільгельм Штолцель, Дмитро Сирбу та Павло Лазоренко.
Усіх незламних воїнів, які полягли п'ять років тому, захищаючи територіальну цілісність України, та тих, хто пішов у безсмертя, виконуючи свій військовий обов’язок, вшанували сьогодні хвилиною мовчання і щирою молитвою – за упокій їхніх душ.
Жалобні заходи пройшли в м. Тараща – біля пам’ятника полеглим прикордонникам. Їх організували активісти ГО «Таращанська прикордонна сотня».
Учасники зібрання поклали квіти до монумента, слова шани на честь полеглих Героїв виголосили виконуючий обов'язки голови Таращанської районної державної адміністрації Юрій Шостак, голова Таращанської районної ради Людмила Урожай, військовий комісар району Микола Рибалко та керівник Таращанської прикордонної сотні Василь Шкарівський, поминальну літію за українськими патріотами відправив благочинний Таращанського району Православної Церкви України, протоієрей Георгій Сальник.
ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ!