У Таращі відзначили Івана Купала

Опубліковано: 9-7-2018

Для кожного з нас свято Івана Купала завжди асоціювалося з обрядом пускання вінків на воду, стрибками через вогнище, а ще пошуком омріяного цвіту папороті. Звичайно зараз свято дещо втратило свою первинну сутність, набуло нового сучасного звучання та все ж залишається овіяним якоюсь доброю магією, вірою людей у здійснення бажань.

Саме з таким настроєм, 6 липня, поблизу міського ставу Карась відзначали Івана Купала у Таращі. Цього дня тут для місцевих жителів та всіх охочих відбулось районне свято  та народні гуляння.

Приємно відзначити, що у заході взяло участь багато дітей, молоді й представники старшого покоління.

На сцені відбувались виступи колективів та окремих солістів.

Особливого колориту святу додали традиційне пускання віночків на воду, велике Купальське вогнище та весела дискотека.