У Таращі відзначать 30-річчя з дня виведення військ з Афганістану

Опубліковано: 11-2-2019

15 лютого Україна відзначить важливу річницю – 30-ліття з дня виведення військ з Республіки Афганістан, вшановуватиме учасників бойових дій на території інших держав. Заходи з цієї нагоди пройдуть і в Таращі.

9 лютого наші ветерани Афганістану відвідають місця поховань загиблих воїнів-афганців та зустрінуться з їхніми сім’ями.

15 лютого у Свято-Георгіївському храмі м.Тараща та храмах району пройдуть богослужіння за здоров’я воїнів-афганців та їх родин.

Також 15 лютого о 10.00 год. відбудеться покладання квітів до Меморіалу пам’яті воїнам-інтернаціоналістам та служитиметься поминальна літія за загиблими(Афганський парк), по завершенні якої о 10 год. 30 хв. у читальній залі районної бібліотеки розпочнеться година пам’яті  «Не забуваймо подвигів і втрат!»

Запрошуємо взяти участь у заходах всіх небайдужих!