У Таращі відкрили сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям

Опубліковано: 11-9-2017

9 вересня за участю в.о. голови Таращанської  райдержадміністрації Юрія Шостака та міського голови Валерія Велієва у м.Тараща на території стадіону «Колос» відбулося урочисте відкриття сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Вітаючи присутніх на заході зі святом спорту Юрій Шостак подякував  всим, хто сприяв створенню для мешканців району якісних умов для занять фізичною культурою і спортом та наголосив на важливості цього майданчика в місті, що дасть можливість дітям та молоді долучитися до спорту та здорового способу життя.

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, популяризацію здорового способу життя, запровадження рухової активності Юрій Шостак вручив Почесні грамоти управління фізичної культури та спорту Київської обласної державної адміністрації : Гриню Олександру Олександровичу – приватному підприємцю, керівнику футбольної команди «Інтер» м.Тараща та Найдичу Руслану Олександровичу – голові села Лука Таращанського району.

Разом з мером міста та помічником депутата Київської обласної ради Миколи Стариченка керівник району урочисто перерізав стрічку на поле з міні - футболу. Після перерізання стрічки право першого удару надалося ветерану футболу району Володимиру Кабчуку та вихованцю Таращанської ДЮСШ Антону Приходьку.

З визначною подією в житті району учасників дійства вітали: радник голови комісії Верховної Ради України з питань фізичної культури , молоді та туризму Олександр Канюра, помічник депутата Київської обласної ради Миколи  Стариченка  Руслан Лисенко,  представники Київської обласної федерації футболу: Леонід П’ята та Ігор Ковалевич, голова Таращанської районної федерації футболу Ігор Брижатий.

Традиційно  почесні гості урочистойстей подарувавли спортивній спільноті міста та району футбольні м’ячі.

Після урочистого відкриття на новому майданчику відбулися товариські зустрічі з футболу між дитячими командами Таращанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та Таращанським НВК "Гімназія "Ерудит" - ЗОШ І ступеня" ; ветеранами футболу Таращанського району та ветеранами футболу м. Тараща.

Цього ж дня в рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту в с. Ківшовата відбувся фінал Кубка з футболу «Пам’ять» та турнір між ветеранами футболу району та міста Тараща. Привітати та нагородити команди змагань завітав  багаторазовий чемпіон України у складі київського «Динамо» та чверть фіналіст чемпіонату світу 2006 року Владислав Ващук.

У фіналі кубка Таращанського району за перемогу змагалися команди «Інтер» (м.Тараща) та ФК «Ківшовата» (с. Ківшовата).  Результат матчу 3 : 2 на користь команди «Інтер» яка стала володарем Кубка «Пам’ять».

По завершенню матчу титулований спорстмен Владислав Ващук, в.о. голови райдержадміністрації Юрій Шостак, представник Київської обласної федерації футболу Леонід П’ята, голова Таращанської районної федерації футболу Ігор Брижатий привітали команди та нагородили переможців. 

/>