У Таращанській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч

Опубліковано: 4-10-2019

4 жовтня у Таращанській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч директора Сергія Лоли з підприємцем Юрієм Кустовським.

У ході ділової розмови роботодавця було ознайомлено про послуги служби зайнятості, які надаються в районній філії. Акцентувалася увага на навчанні осіб, які перебувають на обліку з пошуку роботи в статусі безробітних, під замовлення роботодавця.

Юрій Петрович зацікавився даною послугою та після обговорення кандидатур виявив бажання прийняти на роботу особу після навчання.

По завершенню зустрічі було укладено угоду про навчання особи під замовлення роботодавця та домовлено про подальшу тісну співпрацю із службою зайнятості з питань комплектації кадрами працівників.