У Таращанській районній філії Київського обласного центру зайнятості проведено семінар із роботодавцями

Опубліковано: 4-3-2020

У рамках реалізації державного проекту щодо фінансової підтримки суб’єктів мікро- та малого підприємництва «Доступні кредити 5 – 7 – 9 %» КМУ прийнято Постанову «Про затвердження порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікро- та малого підприємництва». Дія програми поширюється на осіб, які вже здійснюють підприємницьку діяльність та спрямована на розширення діяльності малого бізнесу, сприяння їхньому виходу із «тіньового» сектору економіки,створенню нових робочих місць.

З метою поінформованості діючих суб’єктів підприємництва 4 березня у приміщенні Таращанської районної філії Київського обласного центру зайнятості був проведений семінар із роботодавцями за участю керуючої Таращанського відділення Ощадбанку Юлією Горобінською.

Юлія Юріївна детально ознайомила присутніх із основними умовами отримання кредитів під 5%, 7% або 9 % річних.