У с. Велика Вовнянка після капітального ремонту відкрито Будинок культури

Опубліковано: 2-7-2018

До дня села у Великій Вовнянці, яке відсвяткували 30 червня, відбулась довгоочікувана подія - відкрили капітально відремонтований Будинок культури.

На урочисту подію зібралася громада села. Були присутні і почесні гості, серед них: в.о. голови Таращанської райдержадміністрації Юрій Шостак, заступник голови Київської обласної ради, депутат Київської обласної ради Микола Стариченко, директор ПОСП "Нива" с. Велика Вовнянка, депутат Таращанської районної ради Сергій Прищепенко, директор СП "Дубівське" та СП "Петрівське", депутат Київської обласної ради Микола Фурдичка, ректор Білоцерківського національного аграрного університету Анатолій Даниленко, військовий комісар Таращанського районного військового комісаріату Микола Рибалко, голови сільських рад, жителі громади.

Із сцени оновленої глядацької зали громаду привітав Великововнянський сільський голова Іван Недужий, у своєму виступі він привітав усіх із важливою подією та щиро подякував небайдужим жителям Великої Вовнянки, підприємцям, депутатському корпусу за те, що спільними зусиллями досягли результату, і сільський Будинок культури, переконаний Іван Михайлович, стане окрасою села.

До слова, привітати громаду села із відкриттям відновленого Будинку культури долучився і в.о. голови Таращанської районної державної адміністрації Юрій Шостак. Він підкреслив, що цей заклад об’єднає громаду села навколо ідеї відродження національних традицій, цінностей, української культури. Подякував сільському голові за уміння згуртувати жителів села, підприємців та меценатів задля важливої цілі. Він також здійснив приємну місію нагородження подяками районної державної адміністрації та районної ради. Їх отримали  Микола Стариченко, Сергій Прищепенко та  Іван Недужий.

Поважні гості, завдяки фінансовій та моральній підтримці яких втілився задум у реальність,Микола Стариченко та Сергій Припещенко, вручили кращим працівникам і аграріям  грамоти та грошові винагороди.

Також до присутніх з привітальним словом звернувся  Микола Фурдичка. У подарунок, Микола Григорович, вручив Будинку культури ноутбук.

Долучився до вітань з цією радісною подією, і сільський голова с.Юшків Ріг Леонід Рябчун, бажаючи, щастя, добробуту, світлих перспектив, натхнення до творчості та цікавих концертних програм.

Цього ж дня, військовий комісар Таращанського районного військового комісаріату Микола Рибалко вручив Почесну відзнаку – «Орден матері бійця АТО» Півень Ользі Григорівні та висловив слова вдячності за мужнього сина, справжнього патріота, захисника рідної української землі.

На завершення відбувся святковий концерт, підготовлений силами громади та студентами Білоцерківського національного аграрного університету.