У період карантину працевлаштовано понад шістдесят робітників

Опубліковано: 30-6-2020

З року в рік до комплектації кадрами приватного акціонерного товариства «Білоцерківського консервного заводу» долучається Таращанська районна філія Київського обласного центру зайнятості.

Так, минулого тижня розпочався сезон переробки та консервування овочів. Кожного сезону виробництво потребує значної кількості робочих рук.

Ось і в цей непростий час, у період карантину, за сприянням районної служби зайнятості на підприємство працевлаштовано понад шістдесят робітників із числа безробітних осіб, які перебувають на обліку з пошуку роботи, а також осіб, які уперше звернулися до служби зайнятості з пошуку роботи.

Транспортування осіб, як завжди, за попередньою домовленістю із керівництвом ПрАТ «Білоцерківський консервний завод» забезпечує місцеве ПП «Андрусенко АА». Наразі проводиться перевезення за маршрутом с. Веселий Кут – м. Біла Церква (консервний завод) та у зворотньому напрямі. При наборі працівників у кількості від десяти осіб, буде розглядатися маршрут с. Лука – ч/з м. Тараща – м. Біла Церква (консервний завод).